Sluiten

Jason Markk Ready-To-Use Foam

De milde reiniging van Deep Cleanse shampoo, zonder dat je water nodig hebt. Foam van Jason Markk is de perfect gedoseerde oplossing van Deep Cleanse shampoo in water - in een handig pompflesje dat je overal mee naartoe kunt nemen. En deze reinigingsfoam is multifunctioneel inzetbaar: al je schoenen, kleding, tassen en zelfs meubelen kun je met een gerust hart ermee verzorgen. Dat voelt goed!

Artikel#
JM110130
Jouw sheepskin schoenen handig en snel schoon

Foam van Jason Markk is naast handig en mild ook milieuvriendelijk. Het bevat namelijk geen agressieve chemicaliën of schuurmiddelen. Sterker nog: het is 98,3% natuurlijk en volledig biologisch afbreekbaar. De natuurlijke oliën verzorgen tot slot alle oppervlakken die de reinigingsfoam schoonmaakt. Goed voor je WOOLLIES schoenen, goed voor de natuur.

Hoe gebruik je Foam? 

Borstel eerst droog het meeste vuil van je suède schoenen af met de Premium borstel van Jason Markk. Breng de reinigingsfoam daarna op de borstelharen aan, en schrob de schoen voorzichtig in een ronddraaiende beweging. Veeg het ontstane schuim weg met de Premium microvezel droogdoek of een oude handdoek, en laat je schoenen aan de lucht drogen. Zijn je WOOLLIES daarna nog niet schoon? Herhaal de behandeling dan. Water toevoegen is niet nodig!

Waarom schoenverzorging van Jason Markk?

WOOLLIES ugg boots, sloffen, slippers en pantoffels bestaan uit de beste kwaliteit sheepskin. Duurzaam, rustiek en heerlijk comfortabel, maar suède vraagt wel wat verzorging om zo mooi te blijven. Daarvoor raden wij de premium speciale schoenverzorging van Jason Markk aan. Dit Noord-Amerikaanse merk staat voor hoge kwaliteit schoenverzorging. Altijd met brandschone schoenen en een brandschoon milieu als uitgangspunt. Daarom zijn wij trots dit next level merk in ons assortiment te hebben. Alleen het beste voor jouw WOOLLIES! Foam is de handige keuze wanneer je niet altijd water tot je beschikking hebt om je schoenen schoon te maken. En omdat het multifunctioneel in te zetten is, kun je het voor allerlei reinigingsdoelen gebruiken. 

Jouw schoenverzorging van Jason Markk bestel je eenvoudig en snel online bij ons. Wanneer je het maar nodig hebt, of samen met je sheepskin producten. Zo ben je in één keer klaar: dat is pas makkelijk!

  • 207 ml reinigingsfoam, vrij van agressieve chemicaliën
  • Natuurlijke oliën verzorgen je sheepskin
  • Geschikt voor het schoonmaken van allerlei materialen
  • Geen water nodig: handig voor onderweg
  • Exclusief borstel
Kenmerken
Functie Reiniging
Beschikbaarheid Op Voorraad
Verwachte levertijd Direct leverbaar
Schrijf uw eigen review

Jason Markk Ready-To-Use Foam

€ 20,00